سامانه فروش شماره مجازی کاربران را قادر می سازد با خریداری هر شماره مجازی بتوانند پیامک فعالسازی سایت ها یا نرم افزار های شبکه اجتماعی خود را به آسانی و با سرعت بسیار بالایی دریافت کنند .
در حال حاضر شماره های در دسترس برای خریداری توسط کاربران متعلق به کشور های چین و آمریکا و روسیه می باشد، این سامانه در نظر دارد در آینده نزدیک کشورهای دیگری را هم به لیست خود اضافه کند.
خیر ، این شماره ها فقط قابلیت دریافت پیامک را دارند و هیچگونه تماسی را دریافت نمی کنند .
Google, Facebook, WhatsApp, LINE, Chatroulette, eBay, Instagram, BeeTalk, Telegram, Visit-X, Yahoo, VK.com, Naver, Airbnb, taobao, freelancer, Webmoney, coinbase, wechat, Fotolia, Tinder, Viber, Common Project, twitter, Voxox, 115.com, Azure, skype, GetResponse, burner, Uber, Outlook, Astrill, Amazon, Weibo, Liqpay
ثبت نام در سامانه شماره مجازی کاملاً رایگان می باشد و می توانید از بخش ورود به سامانه قسمت عضو شوید را انتخاب کرده و اطلاعات خود را برای ثبت در سامانه وارد نمایید .
در قدم اول شما باید بر اساس تعداد خطی که مورد نیاز می باشد ، حساب کاربری خود را شارژ نمایید و سپس با ورود به بخش خرید شماره و انتخاب نرم افزار و سایت مورد نظر، اقدام به خرید شماره مجازی نمایید.
باید بلافاصله بعد از خریداری شماره مجازی آن را در سایت و نرم افزار مورد نظر خود وارد نمایید و حداکثر تا زمان مشخصی برای دریافت پیامک در اختیار شما قرار می دهد .
بله، اگر در مدت زمان مشخص پیامکی دریافت نکرده اید شماره مجازی دریافتی قابل استفاده نیست و هزینه فقط در صورت دریافت پیامک از حساب شما کم میشود.